NVR zariadenia BYSEC slúžia na bezpečnú archiváciu  Vašich záznamov. NVR zariadenia BYSEC podporujú prehrávanie až 64 kamier. Systém obsluhy je veľmi intuitívny a rýchly najmä vďaka kvalitným procesorom A7cortex a HISILICON. 

BYSEC NVR zariadenia sú v troch modelových radách. ECONOMY 4000, sú zariadenia určené pre domácnosti a malé firmy. AI 5000 je profesionálna rada, ktorá má rozšírenia o analytické funkcie ako je rozpoznávanie vozidiel a osôb, ochrana perimetra, počítanie osôb atď. 

Pre veľký počet kamier a monitorovacie centrá  je určená rada označená ako 7000, ktorá je charakteristická serverovým prevedením a poskytuje veľkokapacitné úložisko pre 64 a 128 kamier. Samozrejmosťou je podpora analytických funkcií, chytrý manažment a vysoká bezpečnosť týchto zariadení.  

NVR systém je vyladený do detailu a umožňuje rýchlu orientáciu a bezpečnú správu systému. Prednosťou našich NVR rekordérov je vysokorýchlostná ROM pamäť, ktorá umožňuje systému okamžitú odozvu. 

VMS

Pre správu systému z ktoréhokoľvek miesta a monitorovanie bezpečnostného systému,  je možné využiť našu aplikáciu s podporou systémov Android a IOS.