IP Kamery

IP Kamery BYSEC

BYSEC kamery sú vysokokvalitné produkty osadené kvalitnými na svetlo citlivými čipmi s vynikajúcim dynamickým rozsahom a kompenzáciou protisvetla. STARLIGHT kamery zachytávajú svetlo aj pri extrémne slabom osvetlení a ponúkajú úžasný obraz v jemných detailoch. Až 60 snímkové čipy zachytia vysoko dynamický obraz a kvalitné IR SMD LED diódy zaručia kvalitný prísvit na dlhé vzdialenosti.Súčasťou každej kamery je aj ochrana proti prepätiu do 4000V.

H.265 Nová vysokoefektívna kompresia

H.265 Video kódovanie s vysokou účinnosťou prináša rozsiahle možnosti tým, že rieši problémy, ako je nedostatok šírky pásma a zlepšenie efektivity prenosu. H.265 kódovanie reaguje na rastúci dopyt po zachytávaní detailov, ktorý zároveň tlačí na dekódovanie a skladovanie. Vďaka H.265 je Vaše vyhľadávanie rýchle a efektívne.

0.001 Lux STARLIGHT Technology

1/2.8″  senzor, dokáže poskytovať jasné a reálne snímky bez ohľadu na svetelné podmienky, dennú dobu alebo pohyby. Kamery BYSEC si adaptívne podľa svetelných podmienok regulujú IR LED prísvit.

IP 66

Prevedenie s krytím IP66, odolná ochrana pred prúdom vody. Ideálne pre použitie v extrémnych prostrediach. Okrem toho s krytím IP66, sú naše produkty chránené proti hrozbe vandalizmu..

WDR 120dB Pro

WDR Pro  zachytáva viac obrázkov naraz pre presnejšiu kvalitu videa. Najlepšie pre svetelné podmienky s vysokým kontrastom, ktoré zaručujú jasné zachytenie detailov.

SONY IMX STARVIS Technology

Vysokokvalitné čipy SONY a OMNIVISION zabezpečujú dokonalý obraz a vysokú rýchlosť spravovania dynamiky obrazu. 30 až 60 snímkové čipy v rozlíšení od 2MP do 4K spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky.